NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

NEW LILA LOOK
Zdravím všechny the Host fanoušky. ;-) Ehm, jistá nejmenovaná osůbka (P) si objednala nový look a já jsem měkota, takže jsem si musela najít čas a nová PS obludnost je tady.
Barevná kombinace je náhodná a jakákoli podobnost s žijícími... však to tnáte... je zcela nezáměrná. :-D Výběr fotek pro header byl značně omezený - pro web, který se aktivně zapojuje do propagace můžeme využívat jen oficiálně zveřejněných piců... Nakonec jsem vybrala, co jsem vybrala. Dlouhou dobu nám to tady okupovali Wanderer s Ianem, a tak teď je řada na Mel a Jaredovi...
Snad to tady s tímto lookem nějaký ten pátek vydržíte.
1 Comments
Category: Web | 15 Dec 2012 | Author: Leca
INFO O TRAILERI
Prvý trailer k Hostitelovi budú dávať v kinách pred Breaking Dawn II 16. 11. (to sa týka iba Ameriky). Určite sa hneď objaví aj na nete.
0 Comments
Category: Web | 28 Oct 2012 | Author: Ramira
DÁTUM ČESKEJ PREMIÉRY
Hostitela uvidíme v českých kinách 11. 4. 2013, teda 14 dní po americkej premiére. Distribútorom bude rovnako ako v prípade Twilight filmov Bontonfilm.
0 Comments
Category: Web | 08 Oct 2012 | Author: Ramira
NÁBOR
Jste fanoušky knihy a chystaného filmu Hostitel a chtěli byste se podílet na tvorbě těchto stránek?

Umíte překládat texty z angličtiny a vyznáte se v zahraničních webech a umíte googlovat :)?

Chceme na webu thehost.intoxicated.cz nabídnout fanouškům ty nejčerstvější informace ze světa Hostitele a herců a protože momentálně náš tým nemá tolik času, aby pokryl vše, rády bychom uvítaly jakoukoliv pomoc při překládání novinek pro české fanoušky.

Pokud byste se rozhodli nám pomoci, budete zařazeni do týmu, u všech Vámi přeložených textů bude Váš nick a pokud vlastníte svou vlastní webovou stránku, odkaz na ni bude umístěn mezi Partnerské stránky, které jsou viditelné z každé strany na webu.

Samozřejmě existují určitá pravidla pro překlady umístěné na těchto stránkách, to nejdůležitější je:

Všechno přeložené, co se má dát na stránku, u sebe musí mít jasný odkaz na stránku, ze které to pochází.

Pokud máte zájem o tento post, napište nám na email team@intoxicated.cz a domluvíme se na podrobnostech. Nezapomeňte uvést něco málo o sobě, popřípadě vaše zkušenosti s překládáním atd.

Těšíme se na Vás!
0 Comments
Category: Web | 23 Apr 2012 | Author: Kubi
STEPH UPDATLA SVOJE WEBOVKY
Stephenie se na svých webovkách podělila o info ke svému dalšímu projektu co se produkce týče (detaily na intoxu) a zároveň přidala info k natáčení Hostitele.

"Natáčení jde skvěle a ... rychle. Nevěřím, že jsme skoro hotovi. Vypadá to neuvěřitelně a já se nemůžu dočkat, jak Andrew Niccol zpracuje natočený materiál. Nejsem připravena na to, že už je konec, protože se nechci vzdát Saoirse. S radostí bych ji adoptovala, pokud by její rodiče nebyli proti a ona právě nedosáhla plnoletosti. (Mimochodem, pro ty, kteří chtěli vědět jak se to správně vyslovuje, Saoirse se rýmuje s "inertia" - což nám česky mluvícím moc nepomůže." laughing )
4 Comments
Category: Natáčení , Web , Překlad  | 20 Apr 2012 | Author: Panthea
OFICIÁLNÍ FACEBOOK THE HOST
Tohle je už trošku starší novinka, ale zapomněla se přidat z našeho Facebooku na web, takže tady je odkaz na oficiální Facebook filmu The Host.

OFICIÁLNÍ FACEBOOK
0 Comments
Category: Web | 25 Feb 2012 | Author: Kubi
NEW LOOK
Jelikož už nějakou tu chvíli známe herecké obsazení (ne že bych s ním byla zrovna 2x spokojená, ale vytvořit header s Jensenem, Sophií a Ianem mi neprošlo laughing), bylo nasnadě přijít s novým lookem pro tuto intox subdoménu. Snad se Vám tady bude líbit.

NOVÝ LOOK
5 Comments
Category: Web | 31 Jan 2012 | Author: Leca
VÍTEJTE POUTNÍCI :)
To je asi poprvé a naposledy, kdy se alespoň u mně setkáte s tímhle výrazem. Českou verzi the Host - Hostitele jsem zatím nečetla, tak s některými českými překlady nejsem zcela sžita. Stránku zatím úšpěšně plním, ale některé věci ještě stále nejsou hotové :). Určitě se budu snažit zpětně dohledat z roku 2008 staré rozhovory a videa se Stephenie Meyer, ale k tomu se budu dostávat až postupně. Takže zatím brouzdejte tím, co je hotové, jestli máte web či blog a chcete spřátelit, tak spřátelujte. laughing
2 Comments
Category: Web | 26 Jan 2012 | Author: Kubi
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol