NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

SHOOT A ROZHOVORY PRO JUST JARED
Internetový portál JustJared.com nafotil photoshoot s hlavními představiteli filmu a vyzpovídal je u toho. Protože už třetí den víceméně sedím doma na p... a nemám do čeho píchnout (3knihy za 2dny je i na moji maličkost trochu moc) rozhodla jsem se oprášit svoji angličtinu a rozhovory s Maxem, Saoirse a Jakem jsem pro vás přeložila.

Tady máte fotky ze shootu a pro překlady zamiřte do full story.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

*PŘEKLADY VE FULL STORY*
FULL STORY • 1 Comments
Category: Rozhovory , Photoshoot , Překlad  | 29 Mar 2013 | Author: Panthea
STEPH UPDATLA SVOJE WEBOVKY
Stephenie se na svých webovkách podělila o info ke svému dalšímu projektu co se produkce týče (detaily na intoxu) a zároveň přidala info k natáčení Hostitele.

"Natáčení jde skvěle a ... rychle. Nevěřím, že jsme skoro hotovi. Vypadá to neuvěřitelně a já se nemůžu dočkat, jak Andrew Niccol zpracuje natočený materiál. Nejsem připravena na to, že už je konec, protože se nechci vzdát Saoirse. S radostí bych ji adoptovala, pokud by její rodiče nebyli proti a ona právě nedosáhla plnoletosti. (Mimochodem, pro ty, kteří chtěli vědět jak se to správně vyslovuje, Saoirse se rýmuje s "inertia" - což nám česky mluvícím moc nepomůže." laughing )
4 Comments
Category: Natáčení , Web , Překlad  | 20 Apr 2012 | Author: Panthea
NOVINKY OD STEPHENIE
Stephenie Meyer po dlhom čase updatovala svoje stránky a podelila sa aj o novinky o Hostitelovi. Dozvedáme sa niečo viac o natáčaní a Steph oznámila aj nový herecký prírastok. Všetko sa dočítate v preklade. ;)


Hostitel sa začína natáčať tento pondelok, 13. februára a už sa neviem dočkať. Tak trochu sa mi splnil sen, keďže film režíruje tvorca môjho oblúbeného sci-fi filmu Gattaca. Zbožňujem scenár, ktorý napísal, milujem jeho nádhernú víziu a strašne dobre sa mi s ním spolupracuje.

Nedokážem dostatočne zdôrazniť, aká som nadšená z hereckého obsadenia. Sú to neuveritelne talentovaní ludia. Počas celého kastingu sme mali obrovské šťastie. Wanda/Melanie je velmi zložitou úlohou a dlhý čas nás producentov trápilo, či nájdeme herečku, ktorá dokáže stvárniť dve úplne odlišné osobnosti. A potom prišla Saoirse a všetky naše starosti boli fuč. Ak ste niekedy mali to potešenie a videli ste ju v niektorom filme, odporúčam vám pustiť si jej najnovší film Hanna. Vlastne vám stačí pustiť si ktorýkolvek z jej filmov a pochopíte, čo tým myslím. Po Saoirse nasledoval celý rad úžasných hercov a nikto z nás nedokázal uveriť, aké máme obrovské šťastie. Nedávno som sa stretla s Williamom Hurtom (!!) s účesom a bradou pre úlohu Jeba a vyrazilo mi to dych. Vyzerá úžasne - všetci vyzerajú úžasne. Neviem sa dočkať, kedy ich všetkých uvidím natáčať.

Ďalším úžasným prírastkom do nášho obsadenia - myslím, že to odo mňa počujete ako prví - je Frances Fisher, ktorá bude hrať Maggie (teta Melanie a Jamieho). Vitaj na palube, Frances, nesmierne ma teší, že si sa rozhodla k nám pripojiť!

Minulý týždeň som sa tiež prešla po jaskyniach. Ešte nie sú dokončené, ale wow! Bola som už na viacerých zaujímavých natáčacích miestach - vrchol hory v Eclipse, dom Cullenovcov, veža Volturiovcov, domček Edwarda a Belly (krása!), ale nikdy som nevidela nič podobné. Jaskyne sú masívne a nádherné. Prechádzať sa vo vnútri je ako prechádzať sa vo vlastnej predstavivosti.

Nemôžem vám ukázať žiadne fotky. Všetko je zatial prísne tajné, ale teším sa, keď uvidíte niektoré z množstva úžasných vecí, ktoré sme si pre vás pripravili.

Takže ešte nejaký čas ma tieto tri projekty budú dosť zamestnávať. Dúfam, že popri tom stihnem aj niečo napísať, ale za minulý rok som zistila, že písať počas natáčania je skoro nemožné. Teším sa na máj, kedy budem späť doma, späť pri svojom počítači, kde som najradšej.

Steph
0 Comments
Category: Natáčení , Překlad , Herci  | 12 Feb 2012 | Author: Ramira
MAX IRONS PRO NY TIMES
imagebam.com

Jak upozornila stránka thehostmovienews.com, Max Irons (Jared Howe) se stal tváří nové INC kolekce pro muže a poskytl rozhovor pro New York Times. Maxovy fotky z nové kolekce jsou ty samé, co sem nedávno dávala Panthea pro Teenvogue. V rozhovoru se k filmu The Host říká následující:

“T.T.: Teď se chystáte hrát ve vašem druhém filmu - The Host. Jak se pro svou roli dostáváte do formy?
M.I.: Nejúčinější součástí mého tréninku je intervalové běhání. To je, když zapnete běžecký pás a běžíte, jak nejrychleji můžete, asi po dobu od 6ti do 10ti vteřin, pak asi na 24 sekund zpomalíte, stále si držíte svou srdeční frekvenci. Tohle děláte celkem asi 10-15 minut, záleží na tom, v jaké jste kondici. Pokud to děláte správně, nejen že se celkově procvičíte, ale posílíte srdce a spálíte nějaké kalorie. Je to velmi intenzivní.

T.T.: Sledujete co jíte?
M.I.: Právě teď jím hlavně proteiny a zeleninu. Ale je tak těžké vzdát se sacharidů, které miluju, ať už chleba, těstovin a obzvláště pizzy!
2 Comments
Category: Rozhovory , Překlad , Herci  | 03 Feb 2012 | Author: Mikita
MAX IRONS PRO TEENVOGUE
TeenVogue má rozhovor s Maxem Ironsem s celkem pěknými fotkami.

image host image host image host image host


Na co se právě teď chystáš?

Chystám se do Louisiany na natáčení Hostitele, spolu s Andrewem Niccolem a Saoirse Ronan. Ona je úžasná a jsem si jist, že ve filmu bude skvělá. Začínáme 15.února a točíme až do 1.května. Máme výborného Andrewa Niccola, který senzačně adaptoval knihu Hostitel Stephenie Meyer, do podoby filmového scénáře. Bude to dokonalé.

Mohlo by jít o další "Twilight"?

Nemyslím si, že by mohl být stejný jako Twilight, nic takové nebude. Twilight je fenomén sám o sobě. Hostitel je jiný a já jsem zvědavý jak to nakonec dopadne.
0 Comments
Category: Rozhovory , Photoshoot , Překlad  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
DIANE KRUGER O SVÉ ROLI
Během přehlídky salonu Versace, VVD odchytilo Diane Kruger a ta se s nimi podělila o informace na co se chystá v nejbližší době.

Kruger se chystá na natáčení adaptace románu Stephenie Meyer "The Host" pod režijní taktovkou Andrewa Niccola. "Hraju The Seeker (Pátračka/Hledačka). Je to o milostném trojúhelníku. Mimozemské entity přebírají vládu nad lidskými hostiteli," vysvětluje. "Země byla obsazena těmito entitami a The Seeker hledá poslední přeživší lidi."
0 Comments
Category: Rozhovory , Překlad  | 26 Jan 2012 | Author: Panthea
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol