NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

NOVÉ HERECKÉ PRÍRASTKY
Na IMDB sú uvedení noví herci. Nie sú to potvrdené informácie, takže sa uvidí, či sa nakoniec vo filme objavia.

Prvým je Marcus Lyle Brown ako lekár Fords Deep Water (Brodí sa hlbokými vodami). Stretávame sa s ním v úvode knihy. Je to práve on, kto vloží Wanderer do tela Melanie.Zvyšní traja sú ludia žijúci v Jebovej jaskyni. Mustafa Harris ako Brandt, Raeden Greer ako Lily a Shawn C. Peterson ako Wes.

0 Comments
Category: Herci | 20 May 2012 | Author: Ramira
FRANCIS FISHER TWEETUJE
Francis Fisher (teta Melanie - Magnolia) na svém twitteru prozradila, kdo bude hrát Doca (doktora Eustace ;), je jím herec Scott Lawrence.

imagebam.com

http://www.imdb.com/name/nm0493013/

Kromě této informace odpovídala fandům Hostitele na pár otázek:

Q: Má Boyd Holbrook obarvené vlasy na černo nebo zůstal blonďatý?
A: Blonďatý.

Q: Víte, kdo bude hrát Doca a vaši filmovou dceru Sharon?
A. Scott Lawrence je Doc.

Q: Máte ve filmu bílé vlasy?
A: Oui. (Ano).

Q: Můžete nám říct, kdo bude hrát Sharon?
A: Nemůžu, dozvíte se proč až ve filmu.

Q: Kdo je na place největší vtipálek?
A: Andrew Niccol. (Pozn. režisér)

Q: Jak se vám pracuje se Saoirse?
A: Je to poklad.

Q: Už Diane Kruger (Seeker) lítala v helikoptéře? A už jste stihla profackovat Saoirse (Melanie/Wanderer)?
A: Tento měsíc se natáčí exteriéry.

Q: Proč je kolem projektu tolik tajností?
A: Pro zvýšení zájmu?

Q: Mohla byste poprosit Saoirse a Jakea, aby tweetli pozdrav, neopovídají?
A: Netweetují, protože produkce se v těchto dnech přesouvá celá do Nového Mexika.

Dneska Francis odcestovala zpět do Nového Mexika, kde se Hostitel natáčí.
1 Comments
Category: Herci | 10 Apr 2012 | Author: Kubi
NOVÝ PRÍRASTOK DO HERECKÉHO OBSADENIA
Stephen Rider tweetoval, že vo filme hrá seekera Reeda, pravú ruku hlavnej Pátračky, ktorú hrá Diane Kruger. Podla jeho tweetov si natáčanie zatial velmi pochvaluje. :)

image host
0 Comments
Category: Herci | 25 Feb 2012 | Author: Ramira
NOVINKY OD STEPHENIE
Stephenie Meyer po dlhom čase updatovala svoje stránky a podelila sa aj o novinky o Hostitelovi. Dozvedáme sa niečo viac o natáčaní a Steph oznámila aj nový herecký prírastok. Všetko sa dočítate v preklade. ;)


Hostitel sa začína natáčať tento pondelok, 13. februára a už sa neviem dočkať. Tak trochu sa mi splnil sen, keďže film režíruje tvorca môjho oblúbeného sci-fi filmu Gattaca. Zbožňujem scenár, ktorý napísal, milujem jeho nádhernú víziu a strašne dobre sa mi s ním spolupracuje.

Nedokážem dostatočne zdôrazniť, aká som nadšená z hereckého obsadenia. Sú to neuveritelne talentovaní ludia. Počas celého kastingu sme mali obrovské šťastie. Wanda/Melanie je velmi zložitou úlohou a dlhý čas nás producentov trápilo, či nájdeme herečku, ktorá dokáže stvárniť dve úplne odlišné osobnosti. A potom prišla Saoirse a všetky naše starosti boli fuč. Ak ste niekedy mali to potešenie a videli ste ju v niektorom filme, odporúčam vám pustiť si jej najnovší film Hanna. Vlastne vám stačí pustiť si ktorýkolvek z jej filmov a pochopíte, čo tým myslím. Po Saoirse nasledoval celý rad úžasných hercov a nikto z nás nedokázal uveriť, aké máme obrovské šťastie. Nedávno som sa stretla s Williamom Hurtom (!!) s účesom a bradou pre úlohu Jeba a vyrazilo mi to dych. Vyzerá úžasne - všetci vyzerajú úžasne. Neviem sa dočkať, kedy ich všetkých uvidím natáčať.

Ďalším úžasným prírastkom do nášho obsadenia - myslím, že to odo mňa počujete ako prví - je Frances Fisher, ktorá bude hrať Maggie (teta Melanie a Jamieho). Vitaj na palube, Frances, nesmierne ma teší, že si sa rozhodla k nám pripojiť!

Minulý týždeň som sa tiež prešla po jaskyniach. Ešte nie sú dokončené, ale wow! Bola som už na viacerých zaujímavých natáčacích miestach - vrchol hory v Eclipse, dom Cullenovcov, veža Volturiovcov, domček Edwarda a Belly (krása!), ale nikdy som nevidela nič podobné. Jaskyne sú masívne a nádherné. Prechádzať sa vo vnútri je ako prechádzať sa vo vlastnej predstavivosti.

Nemôžem vám ukázať žiadne fotky. Všetko je zatial prísne tajné, ale teším sa, keď uvidíte niektoré z množstva úžasných vecí, ktoré sme si pre vás pripravili.

Takže ešte nejaký čas ma tieto tri projekty budú dosť zamestnávať. Dúfam, že popri tom stihnem aj niečo napísať, ale za minulý rok som zistila, že písať počas natáčania je skoro nemožné. Teším sa na máj, kedy budem späť doma, späť pri svojom počítači, kde som najradšej.

Steph
0 Comments
Category: Natáčení , Překlad , Herci  | 12 Feb 2012 | Author: Ramira
MAX IRONS PRO NY TIMES
imagebam.com

Jak upozornila stránka thehostmovienews.com, Max Irons (Jared Howe) se stal tváří nové INC kolekce pro muže a poskytl rozhovor pro New York Times. Maxovy fotky z nové kolekce jsou ty samé, co sem nedávno dávala Panthea pro Teenvogue. V rozhovoru se k filmu The Host říká následující:

“T.T.: Teď se chystáte hrát ve vašem druhém filmu - The Host. Jak se pro svou roli dostáváte do formy?
M.I.: Nejúčinější součástí mého tréninku je intervalové běhání. To je, když zapnete běžecký pás a běžíte, jak nejrychleji můžete, asi po dobu od 6ti do 10ti vteřin, pak asi na 24 sekund zpomalíte, stále si držíte svou srdeční frekvenci. Tohle děláte celkem asi 10-15 minut, záleží na tom, v jaké jste kondici. Pokud to děláte správně, nejen že se celkově procvičíte, ale posílíte srdce a spálíte nějaké kalorie. Je to velmi intenzivní.

T.T.: Sledujete co jíte?
M.I.: Právě teď jím hlavně proteiny a zeleninu. Ale je tak těžké vzdát se sacharidů, které miluju, ať už chleba, těstovin a obzvláště pizzy!
2 Comments
Category: Rozhovory , Překlad , Herci  | 03 Feb 2012 | Author: Mikita
DIANE KRUGER OBSAZENA DO ROLE THE SEEKER
Nedávno portál Deadline oznámil, že úlohu hlavnej záporáčky Pátračky/Hledačky (v angličtine The Seeker) si pravdepodobne zahrá Diane Kruger známa napríklad z Nehanebných parchantov.

Podla pôvodného plánu by sa film mal začať natáčať vo februári.

imagebam.com


Dovolím si EDITNOUT: Amanda Bell z Twilight Examineru shrnula v článku "známé" obsazení, které doplnila o nováčky zveřejněné ve Variety.

Máme tedy obsazeny role: Jared Howe/Max Irons, Ian O'Shea/Jake Abel, Wanderer/Melanie Stryder/Saoirse Ronan. Kromě Diane Kruger je dalším hercem, který ještě není úplně potvrzen William Hurt pro roli Jeba Strydera a nejnovější zvěsti hovoří o Boydu Holbrookovi jakožto druhém z bratrů O'Sheaových - Kylovi a Chandlerovi Canterburym pro roli Jamieho Strydera.

Což by obrazově dopadlo nějak takhle.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
0 Comments
Category: Herci | 26 Jan 2012 | Author: Panthea
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol