FILM

Informace

Režie a scénář: Andrew Niccol
Novela: Stephenie Meyer
Producenti: Stephenie Meyer, Nick Wechsler, Steve Schwartz, Paula Mae Schwartz
Distributor USA: Open Road Films
Premiéra USA: 29.03.2013
Natáčecí lokality: Louisiana, Nové Mexiko

Zatím potvrzené role:
Melanie/Wanderer(Poutnice) - Saoirse Ronan
Jared - Max Irons
Ian - Jake Abel
The Seeker (Hledačka) - Diana Kruger

Novinky před otevřením webu

Převzato z Intoxicated.cz

02.04.2010

Už sme tu písali o tom, že sa chystá filmové spracovanie Hostitela. Veci sa hýbu dopredu. Momentálne sa pracuje na scenári, ktorý píše Andrew Niccol. Okrem toho si sadne aj na režisérku stoličku. Má vo filmografii také kúsky ako Gattaca, The Truman Show alebo Obchodníka so smrťou. Natáčanie by malo začať začiatkom budúceho roka.

Pár slov od producentov:

"Spýtali sme sa Stephenie, ktoré sci-fi filmy má najradšej a jedným z nich bola Gattaca. Pozvali sme si Andrewa (Niccola), vypočuli si jeho víziu, predstavili ho Stephenie a padli si do oka. V našej skupinke panuje velmi dobrá chémia. Stephenie má nesmierne bystré postrehy a mala silnú predtuchu, že on je tou správnou volbou. Na základe scenára, ktorý sme videli, si myslím, že mala pravdu. Mali by sme začať natáčať začiatkom roka 2011."

Zdroj: Deadline

10.02.2011

Podle všech dostupných informací byla vybrána režisérka pro filmovou adaptaci Hostitele. Je jí Susanna White, která jako filmová režisérka debutovala pokračováním filmu Kouzelná chůva Nanny McPhee, Kouzelná chůva a velký třesk.

Zdroj: www.variety.com

03.05.2011

Zatím se nejedná o oficiálně potvrzenou informaci, ale podle solidního serveru Deadline.com se jeví, že role Melanie/ Wanderer v adaptaci the Host (Hostitel) byla obsazena, a to herečkou Saoirse Ronan, kterou můžete znát z filmů The Atonement, The Lovely Bones, či nejnověji z filmu Hanna.

imagebam.com

Zdroj: Deadline.com

13.05.2011

1) Změnil se režisér. Je jím Andrew Niccol, o kterém se spekulovalo hned na začátku, pak byla zmíněná Susanna White, nyní je to oficiálně Andrew.

2) Saoirse Ronan je podle Deadline New York oficiálně obsazena do hlavní role, oznámil mu to Inferno Entertainment během festivalu v Cannes. Ovšem Saoirse v rozhovoru během propagace jejího filmu Hanna řekla, že tato informace sice není drb, ale také to není úplně potvrzené. (Prostě zmatek.)

28.06.2011

Podle filmového serveru IMDd se dočkáme zfilmovaného Hostitele v kinech 29.března 2013.

11.11.2011

Na strtánkách EW Inside Movies zveřejnili obsazení rolí Iana a Jareda pro filmové zpracování Hostitele. Obsazeni byli Max Irons, kterého jste mohli vidět v Červené Karkulce od Catherine Hardwicke jako Jared Howea. Pro roli Iana O'Shea vybrala produkce filmu Jaka Abela, jehož nejznámějšími filmy jsou: Jsem číslo 4 a Pevné pouto, ve kterém si zahrál s představitelkou Wanderer/Melanie Stryder - Saoirse Ronan. Ta byla potvrzena již před nějakým časem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Refresh | Back | Forward
NENÍ DOVOLENO KOPÍROVAT JAKÝKOLIV MATERIÁL Z TĚCHTO STRÁNEK PRO ÚČELY VLASTNÍHO VYSTAVENÍ NA WEBU ČI BLOGU
Copyright © James & Kubi 2007 - 2011, team[at]intoxicated[dot]cz. All rights reserved.