NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

PREMIÉRA A AFTER PARTY K BD PART 2
V pondělí se v LA konala premiéra posledního dílu Twilight ságy: Breaking Dawn part 2, zúčastnilo se jí, i následné after party, naše hlavní trio a samozřejmě i autorka knižních předloh Stephenie Meyer. Koukněte na fotky a video s rozhovorem.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

0 Comments
Category: Rozhovory , Režisér , Události  | 14 Nov 2012 | Author: Panthea
VIDEOROZHOVORY
Během premiéry filmu "In Time" poskytli rozhovor, ve kterém se jich ptali i na Hostitele, režisér Andrew Niccol a představitelka Wanderer/Melanie Stryder - Saoirse Ronan.

VIDEA VE FULL STORY
FULL STORY • 0 Comments
Category: Videa , Rozhovory , Režisér , Události  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol