NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

VERZE KNIHY HOSTITEL S FILMOVOU OBÁLKOU
Hostitel v USA vychází ve dvou verzích:

Verze 1:
imagebam.com

Verze 2:
imagebam.com

Z druhé obálky také pochází nová fotka Wandy/Mel s Ianem.
imagebam.com
0 Comments
Category: Fotky z produkce , Fotky z natáčení , Kniha  | 10 Jan 2013 | Author: Kubi
FOTKY Z FILMOVÉHO PRŮVODCE
Objevila se malá ukázka obsahu fotek Oficiálního filmového průvodce Hostitelem.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: http://hollywoodcrush.mtv.com
0 Comments
Category: Fotky z produkce , Fotky z natáčení , Kniha  | 10 Jan 2013 | Author: Kubi
ŽEBŘÍČEK NEJVLIVNĚJŠÍCH AUTORŮ HOLLYWOODU
The Hollywood Reporter zveřejnil žebříček 25 nejvlivnejších autorů (spisovatelů/spisovatelek) v Hollywoodu. Steph je na 10.místě. Zároveň uveřejnili rozhovor se Steph a shoot vybraných autorů s herci z filmových zpracování jejich knih. Fotky Stephenie s Jakem Abelem (Ian O'Shea) a Diane Kruger (Hledačka/The Seeker) přidávám.

image host image host image host image host image host image host
0 Comments
Category: Rozhovory , Kniha  | 29 Nov 2012 | Author: Panthea
EXKLUZÍVNY ÚVOD K HOSTITELOVI
Na stránke iVillage zverejnili exkluzívny trojstranový úvod k Hostitelovi od Stephenie. Je to také zhrnutie toho, čo predchádzalo udalostiam v knihe, teda ako a prečo došlo k ovládnutiu našej planéty. Je pravdepodobné, že to uvidíme aj v kine.

THE HOST by Stephenie Meyer, the author of THE TWILIGHT SAGA. Read the excerpt. In theaters 3/29!
0 Comments
Category: Kniha | 09 Jun 2012 | Author: Ramira
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol