NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

SHOOT A ROZHOVORY PRO JUST JARED
Internetový portál JustJared.com nafotil photoshoot s hlavními představiteli filmu a vyzpovídal je u toho. Protože už třetí den víceméně sedím doma na p... a nemám do čeho píchnout (3knihy za 2dny je i na moji maličkost trochu moc) rozhodla jsem se oprášit svoji angličtinu a rozhovory s Maxem, Saoirse a Jakem jsem pro vás přeložila.

Tady máte fotky ze shootu a pro překlady zamiřte do full story.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

*PŘEKLADY VE FULL STORY*
FULL STORY • 1 Comments
Category: Rozhovory , Photoshoot , Překlad  | 29 Mar 2013 | Author: Panthea
ŽEBŘÍČEK NEJVLIVNĚJŠÍCH AUTORŮ HOLLYWOODU
The Hollywood Reporter zveřejnil žebříček 25 nejvlivnejších autorů (spisovatelů/spisovatelek) v Hollywoodu. Steph je na 10.místě. Zároveň uveřejnili rozhovor se Steph a shoot vybraných autorů s herci z filmových zpracování jejich knih. Fotky Stephenie s Jakem Abelem (Ian O'Shea) a Diane Kruger (Hledačka/The Seeker) přidávám.

image host image host image host image host image host image host
0 Comments
Category: Rozhovory , Kniha  | 29 Nov 2012 | Author: Panthea
PREMIÉRA A AFTER PARTY K BD PART 2
V pondělí se v LA konala premiéra posledního dílu Twilight ságy: Breaking Dawn part 2, zúčastnilo se jí, i následné after party, naše hlavní trio a samozřejmě i autorka knižních předloh Stephenie Meyer. Koukněte na fotky a video s rozhovorem.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

0 Comments
Category: Rozhovory , Režisér , Události  | 14 Nov 2012 | Author: Panthea
SAOIRSE A MAX PRE MTV
Saoirse Ronan a Max Irons v novom videu od MTV odpovedajú na otázky z Twitteru. Okrem iného sa podelili o zábavnú historku z natáčania, kedy si Jake Abel a Saoirse tak trochu vystrelili z Maxa, ktorý očividne nemá velmi blízky vzťah k hmyzu. :)

0 Comments
Category: Rozhovory | 11 Jul 2012 | Author: Ramira
SAOIRSE RONAN O HOSTITELOVI
Saoirse je späť v rodnom Írsku, kde sa zúčastnila otvorenia novej fotogalérie. Pri tej príležitosti spomenula, ako oslávila 18. narodeniny na natáčaní Hostitela, ako rada robí kaskadérske kúsky a ako pochybuje o tom, že by sa dal zopakovať obrovský úspech Twilightu.

0 Comments
Category: Rozhovory | 20 May 2012 | Author: Ramira
INFORMACE Z NATÁČENÍ HOSTITELE
Entertainment Weekly zpovídal filmaře, herce a Stephenii na place Hostitele.

Zatím nejsou žádná videa (ale existují a dočkáme se jich), ale už teďka víme, jak se pere Saoirse Ronan se svou "dvojrolí" Wanderer(Poutnice) a Melanie. Přízvuk. Wanderer má běžný americký přízvuk a Mel má přízvuk s jižanským nádechem (podobný jako v Louisianně). wink
0 Comments
Category: Rozhovory | 19 Apr 2012 | Author: Kubi
MAX IRONS PRO NY TIMES
imagebam.com

Jak upozornila stránka thehostmovienews.com, Max Irons (Jared Howe) se stal tváří nové INC kolekce pro muže a poskytl rozhovor pro New York Times. Maxovy fotky z nové kolekce jsou ty samé, co sem nedávno dávala Panthea pro Teenvogue. V rozhovoru se k filmu The Host říká následující:

“T.T.: Teď se chystáte hrát ve vašem druhém filmu - The Host. Jak se pro svou roli dostáváte do formy?
M.I.: Nejúčinější součástí mého tréninku je intervalové běhání. To je, když zapnete běžecký pás a běžíte, jak nejrychleji můžete, asi po dobu od 6ti do 10ti vteřin, pak asi na 24 sekund zpomalíte, stále si držíte svou srdeční frekvenci. Tohle děláte celkem asi 10-15 minut, záleží na tom, v jaké jste kondici. Pokud to děláte správně, nejen že se celkově procvičíte, ale posílíte srdce a spálíte nějaké kalorie. Je to velmi intenzivní.

T.T.: Sledujete co jíte?
M.I.: Právě teď jím hlavně proteiny a zeleninu. Ale je tak těžké vzdát se sacharidů, které miluju, ať už chleba, těstovin a obzvláště pizzy!
2 Comments
Category: Rozhovory , Překlad , Herci  | 03 Feb 2012 | Author: Mikita
STEPHENIE O SAOIRSE RONAN A POKRAČOVÁNÍ HOSTITELE
Na preméře "Twilight Saga: Breaking Dawn part 1" se Stephenie ptali i na "The Host" - jestli opravdu vyjde jako plánovaná trilogie (že by byly v dohledu další dva díly?) a na obsazení Saoirse Ronan do role Melanie/Wanderer. Nejprve se jí zdála moc mladá, ale na doporučení jednoho z producentů zhlédla film "Hannah" a ten změnil její názor.

*VIDEO VE FULL STORY*
FULL STORY • 0 Comments
Category: Videa , Rozhovory  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
VIDEOROZHOVORY
Během premiéry filmu "In Time" poskytli rozhovor, ve kterém se jich ptali i na Hostitele, režisér Andrew Niccol a představitelka Wanderer/Melanie Stryder - Saoirse Ronan.

VIDEA VE FULL STORY
FULL STORY • 0 Comments
Category: Videa , Rozhovory , Režisér , Události  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
MAX IRONS PRO TEENVOGUE
TeenVogue má rozhovor s Maxem Ironsem s celkem pěknými fotkami.

image host image host image host image host


Na co se právě teď chystáš?

Chystám se do Louisiany na natáčení Hostitele, spolu s Andrewem Niccolem a Saoirse Ronan. Ona je úžasná a jsem si jist, že ve filmu bude skvělá. Začínáme 15.února a točíme až do 1.května. Máme výborného Andrewa Niccola, který senzačně adaptoval knihu Hostitel Stephenie Meyer, do podoby filmového scénáře. Bude to dokonalé.

Mohlo by jít o další "Twilight"?

Nemyslím si, že by mohl být stejný jako Twilight, nic takové nebude. Twilight je fenomén sám o sobě. Hostitel je jiný a já jsem zvědavý jak to nakonec dopadne.
0 Comments
Category: Rozhovory , Photoshoot , Překlad  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
DIANE KRUGER O SVÉ ROLI
Během přehlídky salonu Versace, VVD odchytilo Diane Kruger a ta se s nimi podělila o informace na co se chystá v nejbližší době.

Kruger se chystá na natáčení adaptace románu Stephenie Meyer "The Host" pod režijní taktovkou Andrewa Niccola. "Hraju The Seeker (Pátračka/Hledačka). Je to o milostném trojúhelníku. Mimozemské entity přebírají vládu nad lidskými hostiteli," vysvětluje. "Země byla obsazena těmito entitami a The Seeker hledá poslední přeživší lidi."
0 Comments
Category: Rozhovory , Překlad  | 26 Jan 2012 | Author: Panthea
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol