NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

OFICIÁLNÍ FACEBOOK THE HOST
Tohle je už trošku starší novinka, ale zapomněla se přidat z našeho Facebooku na web, takže tady je odkaz na oficiální Facebook filmu The Host.

OFICIÁLNÍ FACEBOOK
0 Comments
Category: Web | 25 Feb 2012 | Author: Kubi
NOVINKY OD STEPHENIE
Stephenie Meyer po dlhom čase updatovala svoje stránky a podelila sa aj o novinky o Hostitelovi. Dozvedáme sa niečo viac o natáčaní a Steph oznámila aj nový herecký prírastok. Všetko sa dočítate v preklade. ;)


Hostitel sa začína natáčať tento pondelok, 13. februára a už sa neviem dočkať. Tak trochu sa mi splnil sen, keďže film režíruje tvorca môjho oblúbeného sci-fi filmu Gattaca. Zbožňujem scenár, ktorý napísal, milujem jeho nádhernú víziu a strašne dobre sa mi s ním spolupracuje.

Nedokážem dostatočne zdôrazniť, aká som nadšená z hereckého obsadenia. Sú to neuveritelne talentovaní ludia. Počas celého kastingu sme mali obrovské šťastie. Wanda/Melanie je velmi zložitou úlohou a dlhý čas nás producentov trápilo, či nájdeme herečku, ktorá dokáže stvárniť dve úplne odlišné osobnosti. A potom prišla Saoirse a všetky naše starosti boli fuč. Ak ste niekedy mali to potešenie a videli ste ju v niektorom filme, odporúčam vám pustiť si jej najnovší film Hanna. Vlastne vám stačí pustiť si ktorýkolvek z jej filmov a pochopíte, čo tým myslím. Po Saoirse nasledoval celý rad úžasných hercov a nikto z nás nedokázal uveriť, aké máme obrovské šťastie. Nedávno som sa stretla s Williamom Hurtom (!!) s účesom a bradou pre úlohu Jeba a vyrazilo mi to dych. Vyzerá úžasne - všetci vyzerajú úžasne. Neviem sa dočkať, kedy ich všetkých uvidím natáčať.

Ďalším úžasným prírastkom do nášho obsadenia - myslím, že to odo mňa počujete ako prví - je Frances Fisher, ktorá bude hrať Maggie (teta Melanie a Jamieho). Vitaj na palube, Frances, nesmierne ma teší, že si sa rozhodla k nám pripojiť!

Minulý týždeň som sa tiež prešla po jaskyniach. Ešte nie sú dokončené, ale wow! Bola som už na viacerých zaujímavých natáčacích miestach - vrchol hory v Eclipse, dom Cullenovcov, veža Volturiovcov, domček Edwarda a Belly (krása!), ale nikdy som nevidela nič podobné. Jaskyne sú masívne a nádherné. Prechádzať sa vo vnútri je ako prechádzať sa vo vlastnej predstavivosti.

Nemôžem vám ukázať žiadne fotky. Všetko je zatial prísne tajné, ale teším sa, keď uvidíte niektoré z množstva úžasných vecí, ktoré sme si pre vás pripravili.

Takže ešte nejaký čas ma tieto tri projekty budú dosť zamestnávať. Dúfam, že popri tom stihnem aj niečo napísať, ale za minulý rok som zistila, že písať počas natáčania je skoro nemožné. Teším sa na máj, kedy budem späť doma, späť pri svojom počítači, kde som najradšej.

Steph
0 Comments
Category: Natáčení , Překlad , Herci  | 12 Feb 2012 | Author: Ramira
MAX IRONS PRO NY TIMES
imagebam.com

Jak upozornila stránka thehostmovienews.com, Max Irons (Jared Howe) se stal tváří nové INC kolekce pro muže a poskytl rozhovor pro New York Times. Maxovy fotky z nové kolekce jsou ty samé, co sem nedávno dávala Panthea pro Teenvogue. V rozhovoru se k filmu The Host říká následující:

“T.T.: Teď se chystáte hrát ve vašem druhém filmu - The Host. Jak se pro svou roli dostáváte do formy?
M.I.: Nejúčinější součástí mého tréninku je intervalové běhání. To je, když zapnete běžecký pás a běžíte, jak nejrychleji můžete, asi po dobu od 6ti do 10ti vteřin, pak asi na 24 sekund zpomalíte, stále si držíte svou srdeční frekvenci. Tohle děláte celkem asi 10-15 minut, záleží na tom, v jaké jste kondici. Pokud to děláte správně, nejen že se celkově procvičíte, ale posílíte srdce a spálíte nějaké kalorie. Je to velmi intenzivní.

T.T.: Sledujete co jíte?
M.I.: Právě teď jím hlavně proteiny a zeleninu. Ale je tak těžké vzdát se sacharidů, které miluju, ať už chleba, těstovin a obzvláště pizzy!
2 Comments
Category: Rozhovory , Překlad , Herci  | 03 Feb 2012 | Author: Mikita
NEW LOOK
Jelikož už nějakou tu chvíli známe herecké obsazení (ne že bych s ním byla zrovna 2x spokojená, ale vytvořit header s Jensenem, Sophií a Ianem mi neprošlo laughing), bylo nasnadě přijít s novým lookem pro tuto intox subdoménu. Snad se Vám tady bude líbit.

NOVÝ LOOK
5 Comments
Category: Web | 31 Jan 2012 | Author: Leca
STEPHENIE O SAOIRSE RONAN A POKRAČOVÁNÍ HOSTITELE
Na preméře "Twilight Saga: Breaking Dawn part 1" se Stephenie ptali i na "The Host" - jestli opravdu vyjde jako plánovaná trilogie (že by byly v dohledu další dva díly?) a na obsazení Saoirse Ronan do role Melanie/Wanderer. Nejprve se jí zdála moc mladá, ale na doporučení jednoho z producentů zhlédla film "Hannah" a ten změnil její názor.

*VIDEO VE FULL STORY*
FULL STORY • 0 Comments
Category: Videa , Rozhovory  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
DATUM NATÁČENÍ
Podle zpráv nola.com a thehostmovienews.com se bude natáčet od 13.února do 20.dubna 2012 v Baton Rouge a New Orleans (v Louisianě).
2 Comments
Category: Natáčení | 27 Jan 2012 | Author: Mikita
VIDEOROZHOVORY
Během premiéry filmu "In Time" poskytli rozhovor, ve kterém se jich ptali i na Hostitele, režisér Andrew Niccol a představitelka Wanderer/Melanie Stryder - Saoirse Ronan.

VIDEA VE FULL STORY
FULL STORY • 0 Comments
Category: Videa , Rozhovory , Režisér , Události  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
MAX IRONS PRO TEENVOGUE
TeenVogue má rozhovor s Maxem Ironsem s celkem pěknými fotkami.

image host image host image host image host


Na co se právě teď chystáš?

Chystám se do Louisiany na natáčení Hostitele, spolu s Andrewem Niccolem a Saoirse Ronan. Ona je úžasná a jsem si jist, že ve filmu bude skvělá. Začínáme 15.února a točíme až do 1.května. Máme výborného Andrewa Niccola, který senzačně adaptoval knihu Hostitel Stephenie Meyer, do podoby filmového scénáře. Bude to dokonalé.

Mohlo by jít o další "Twilight"?

Nemyslím si, že by mohl být stejný jako Twilight, nic takové nebude. Twilight je fenomén sám o sobě. Hostitel je jiný a já jsem zvědavý jak to nakonec dopadne.
0 Comments
Category: Rozhovory , Photoshoot , Překlad  | 27 Jan 2012 | Author: Panthea
DIANE KRUGER O SVÉ ROLI
Během přehlídky salonu Versace, VVD odchytilo Diane Kruger a ta se s nimi podělila o informace na co se chystá v nejbližší době.

Kruger se chystá na natáčení adaptace románu Stephenie Meyer "The Host" pod režijní taktovkou Andrewa Niccola. "Hraju The Seeker (Pátračka/Hledačka). Je to o milostném trojúhelníku. Mimozemské entity přebírají vládu nad lidskými hostiteli," vysvětluje. "Země byla obsazena těmito entitami a The Seeker hledá poslední přeživší lidi."
0 Comments
Category: Rozhovory , Překlad  | 26 Jan 2012 | Author: Panthea
DIANE KRUGER OBSAZENA DO ROLE THE SEEKER
Nedávno portál Deadline oznámil, že úlohu hlavnej záporáčky Pátračky/Hledačky (v angličtine The Seeker) si pravdepodobne zahrá Diane Kruger známa napríklad z Nehanebných parchantov.

Podla pôvodného plánu by sa film mal začať natáčať vo februári.

imagebam.com


Dovolím si EDITNOUT: Amanda Bell z Twilight Examineru shrnula v článku "známé" obsazení, které doplnila o nováčky zveřejněné ve Variety.

Máme tedy obsazeny role: Jared Howe/Max Irons, Ian O'Shea/Jake Abel, Wanderer/Melanie Stryder/Saoirse Ronan. Kromě Diane Kruger je dalším hercem, který ještě není úplně potvrzen William Hurt pro roli Jeba Strydera a nejnovější zvěsti hovoří o Boydu Holbrookovi jakožto druhém z bratrů O'Sheaových - Kylovi a Chandlerovi Canterburym pro roli Jamieho Strydera.

Což by obrazově dopadlo nějak takhle.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
0 Comments
Category: Herci | 26 Jan 2012 | Author: Panthea
VÍTEJTE POUTNÍCI :)
To je asi poprvé a naposledy, kdy se alespoň u mně setkáte s tímhle výrazem. Českou verzi the Host - Hostitele jsem zatím nečetla, tak s některými českými překlady nejsem zcela sžita. Stránku zatím úšpěšně plním, ale některé věci ještě stále nejsou hotové :). Určitě se budu snažit zpětně dohledat z roku 2008 staré rozhovory a videa se Stephenie Meyer, ale k tomu se budu dostávat až postupně. Takže zatím brouzdejte tím, co je hotové, jestli máte web či blog a chcete spřátelit, tak spřátelujte. laughing
2 Comments
Category: Web | 26 Jan 2012 | Author: Kubi

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol