NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

MAX IRONS PRO TEENVOGUE
TeenVogue má rozhovor s Maxem Ironsem s celkem pěknými fotkami.

image host image host image host image host


Na co se právě teď chystáš?

Chystám se do Louisiany na natáčení Hostitele, spolu s Andrewem Niccolem a Saoirse Ronan. Ona je úžasná a jsem si jist, že ve filmu bude skvělá. Začínáme 15.února a točíme až do 1.května. Máme výborného Andrewa Niccola, který senzačně adaptoval knihu Hostitel Stephenie Meyer, do podoby filmového scénáře. Bude to dokonalé.

Mohlo by jít o další "Twilight"?

Nemyslím si, že by mohl být stejný jako Twilight, nic takové nebude. Twilight je fenomén sám o sobě. Hostitel je jiný a já jsem zvědavý jak to nakonec dopadne.
0 Comments
Refresh | Home |
Rozhovory , Photoshoot , Překlad  |Author: Panthea
Name:
E-mail: (optional)
Napište mel:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol