NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

MAX IRONS PRO NY TIMES
imagebam.com

Jak upozornila stránka thehostmovienews.com, Max Irons (Jared Howe) se stal tváří nové INC kolekce pro muže a poskytl rozhovor pro New York Times. Maxovy fotky z nové kolekce jsou ty samé, co sem nedávno dávala Panthea pro Teenvogue. V rozhovoru se k filmu The Host říká následující:

“T.T.: Teď se chystáte hrát ve vašem druhém filmu - The Host. Jak se pro svou roli dostáváte do formy?
M.I.: Nejúčinější součástí mého tréninku je intervalové běhání. To je, když zapnete běžecký pás a běžíte, jak nejrychleji můžete, asi po dobu od 6ti do 10ti vteřin, pak asi na 24 sekund zpomalíte, stále si držíte svou srdeční frekvenci. Tohle děláte celkem asi 10-15 minut, záleží na tom, v jaké jste kondici. Pokud to děláte správně, nejen že se celkově procvičíte, ale posílíte srdce a spálíte nějaké kalorie. Je to velmi intenzivní.

T.T.: Sledujete co jíte?
M.I.: Právě teď jím hlavně proteiny a zeleninu. Ale je tak těžké vzdát se sacharidů, které miluju, ať už chleba, těstovin a obzvláště pizzy!
2 Comments
Refresh | Home |
Rozhovory , Překlad , Herci  |Author: Mikita
by Leca @ 03 Feb 2012 01:52 pm
stále nechápu, kde zrovna na tohohle přišli... wassat
by Mikita @ 04 Feb 2012 06:37 pm
Leca: je jasné, že v Červené Karkulce....ale když koukneš, kdo byl na konkurzu....všichni jsou úplně mimo představu z knihy.....a ještě by mi Kita Haringtona zprotivili :D
Name:
E-mail: (optional)
Napište mel:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol