NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

NEW LILA LOOK
Zdravím všechny the Host fanoušky. ;-) Ehm, jistá nejmenovaná osůbka (P) si objednala nový look a já jsem měkota, takže jsem si musela najít čas a nová PS obludnost je tady.
Barevná kombinace je náhodná a jakákoli podobnost s žijícími... však to tnáte... je zcela nezáměrná. :-D Výběr fotek pro header byl značně omezený - pro web, který se aktivně zapojuje do propagace můžeme využívat jen oficiálně zveřejněných piců... Nakonec jsem vybrala, co jsem vybrala. Dlouhou dobu nám to tady okupovali Wanderer s Ianem, a tak teď je řada na Mel a Jaredovi...
Snad to tady s tímto lookem nějaký ten pátek vydržíte.
1 Comments
Refresh | Home |
Web |Author: Leca
by Týna @ 15 Dec 2012 03:13 pm
Ten look je úžasný :) Fakt nádhera, jsi šikulka smile
Name:
E-mail: (optional)
Napište mel:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol