NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

KLIPY Z FILMU HOSTITEL
Klip 5 - Melanie a JaredKlip 4 - První setkání Melanie a JaredaJared: Cekni a je po tobě.
Melanie: Do toho. Raději umřu.
Jared: To není možný. Jsi člověk.
Jared: Vrať se zpátky. Počkej. Koukej. Podívej se na mě. Jsem člověk. Jako ty.
Melanie: Slez ze mě.

Klip 3 - Hledači dopadnou Melanii, ale ta se odmítá vzdát po dobrém.Hledačka: Prosím. Pojď s námi.
Hledač: Chceme ti pomoci.
Hledač2: Prosím, buď opatrná.
Hledač3: Nechceme ti ublížit.
Melanie: TO URČITĚ!
Hledačka: Ne!

Klip 2 - Jebediah, strýc Melanie a Jamieho, dumá nad důvodem proč Wanda riskovala a hledala Jareda a Jamieho.Jebediah: Jsme živí, zůstanou-li naživu naše vzpomínky? Vím, že někteří lidé by se nevzdali bez boje. Sám bych se nedal po dobrém. A něco podobného vidím teď. Melanie vždy bojovala za lidi, které milovala. A já dumám nad tím, zda by taková láska mohla někoho ovlivnit a přimět ho dělat věci, které by jinak neudělal. Myslím, že jsi sem přišla, protože máš Jareda a Jamieho opravdu ráda.

Klip 1 - Jared je přesvědčen, že Wanda je Hledačka, Ian mu to vyvrací a projevuje lítost nad faktem, že ji málem uškrtil.Jared: Je to jen další Hledačka.
Ian: Ona..to...nemá s Hledači nic společného. Jak tě ona..ta věc...chránila před Kylem.
Jared: Jen se to snaží zůstat naživu. A utéct.
Ian: Tím že se nechá zabít? To je teda super plán.
Jared: Je hrozba pro ostatní. Ta věc je náš nepřítel. Na to nezapomínej.
Ian: Fakt se ti to nevadí. Skoro jsem JI zabil.
Jared: Na tom nesejde. Prostě to není člověk.
Ian: Takže se nebudeme chovat lidsky?
1 Comments
Refresh | Home |
Videa |Author: Kubi
by short prom dresses @ 09 Jun 2013 09:04 am
http://www.dressglad.net prom dresses in cincinnati in guava, you should choose a 21-colour-dress. I'd her reference the David s Bridal web site, http://www.dressglad.net morgan prom dresses which plainly states in may be get in guava. She replied, http://www.dressglad.net/Bridesmaid-Dresses.html white bridesmaid dresses Not in Canada, which isn t stipulated anyplace in creating. What ensued was even further questioning and preposterous vague solutions these as That s just the way in which it truly is. I wasn t in fact a great deal of upset concerning the gown as I had been in regards to the the terrible purchaser provider we experienced been given . S. and that i still left and that i believed which was that. I'd resolved if it had been this challenging, it wasn t the gown. Conclude of tale. Nonetheless, S. and V. were being crafty. They the two actually favored the gown and weren t able to throw in the towel on it as speedily as me. We made a decision to phone the http://www.dressglad.net cheap brides dress
Name:
E-mail: (optional)
Napište mel:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol