NOVINKY

THE HOST DVD A BLURAY

SHOOT A ROZHOVORY PRO JUST JARED
Rozhovory jsou ze stránek JustJared se Saoirse a Maxem a další pak s Jakem.

Překlad: Panthea

Korekce: Linfe (které tímto děkuju, že si našla čas přečíst a opravit ty moje bláboly)

Zdroj: JustJared.com

Saoirse Ronan – JustJared.com Exclusive Interview

JJ: Oblíbená chvilka během natáčení, která se odehrála mimo kameru?

SR: Max a já jsme měli taneční lekce pro swingovou taneční scénu. Takže jsme šli k tomu chlápkovi, myslím, že se jmenoval se Ralph, Ray nebo tak nějak. Byl fakt v pohodě … ale malé postavy. Fakt báječný člověk, takže tréninky byly zábavné.

JJ: Zlepšovali jste se stejně, nebo je jeden z vás lepší tanečník než druhý?
SR: Já byla lepší! Zlepšovala jsem se rychleji, než Max. Max občas potřeboval oddech. Převzala jsem vedení, tak jako pokaždé během tance.

JJ: Říkal, že jako mladší provozoval break-dance.
SR: Jo, někdy v deseti letech tančil break-dance na mix z Pomády. Byl jako - „Vyhrál jsem taneční soutěž!“ A my - „Propána a kdy to bylo a co jsi tancoval?“ „Bylo to na táboře, když mi bylo asi deset!“ Zajímalo by mě, jestli se to dá najít na YouTube!

JJ: Měla jsi během natáčení oblíbenou rekvizitu?
SR: Rekvizitu? Asi „transportní boxy“ daly by se použít jako těžítko.

JJ: Vzala sis nějaký?
SR: Ne, ale možná jsem měla. Bylo tam pár věcí, které jsem si opravdu chtěla vzít, ale nebyl čas. Vážně bych si jeden ráda vzala. Mohla bych zjistit, kam se poděly a jeden sebrat. Možná?

JJ: Popiš Maxe jedním slovem.
SR: Angličan!

JJ: Jake?
SR: Kytarista.

JJ: Diane?
SR: Hmm, Diane. Soustředěná (směje se). V tom je dobrá.

JJ: Jaký film jsi viděla naposledy?
SR: Naposledy jsem viděla film „Frankie & Johny“ (Saoirse to bohužel blíže nespecifikovala, takže přidávám odkaz na "přehled" stejnojmenných filmů), který pouštěli v letadle. Byl opravdu skvělý.

JJ: Jakou poslední píseň sis stáhla?
SR: Poslední byla Human od Daughter.JJ: Je dobrá?
SR: Je výborná a volně ke stažení, ještě než jim vyjde album. Slyšeli jste o nich? Je to dobrá kapela, opravdu dobrá anglická kapela. Určitě si od nich něco poslechněte.

JJ: Zapojili tě Max s Jakem do žertíků, které prováděli během natáčení? Byla jsi jejich cílem nebo jsi jim s něčím i pomohla?
SR: Jeden žertík vytáhl Jake na Maxe, když vyšlo najevo, že se bojí věcí s křídly, jako jsou můry a motýli, prostě všechny druhy hmyzu. Takže odněkud přinesl gumového švába, kterého jsme dali do mikrovlnky, kde si Max každý den ohříval oběd. Pak už jsme jen čekali před přívěsem. Nakonec vyběhl ven a dost vyšiloval. Pravdou ale je, že málokdy s podobným žertíkem přijdu sama, většinou jsem jen spolupachatel. Ale jsem z nich fakt u vytržení, takže když jim to nakonec musím říct, že si z nich jenom střílíme, mají z toho i oni legraci.

JJ: Slyšeli jsme, že jsi nadšenec do popkultury.
SR: Neřekla bych „nadšenec“ - spíš, že se zajímám o popkulturu.

JJ: Máš nějaké zájmy, které by u tebe lidé neočekávali? Hraješ především vážné role, ale máš hravou povahu!
SR: Jsem vážná, někdy. Většinou jsem ale zrovna jako teď! V létě třeba ráda jezdím na surfu.

JJ: Slyšeli jsme, že ráda sdílíš videa! Máš nějaké oblíbené?
SR: (směje se) Právě teď mám oblíbená dvě. Znáte „Ain’t Nobody Got Time for That“? Sweet Brown? (imituje video - tohle video vám sem přidám, ať se taky pobavíte) Je to jako „Myslím, že hořím.“ Pak je tu video od Taylor Swift. Znáte její písničku “I Knew You Were Trouble” v tom videu je asi 20sekund její písničky a než zazní refrén, má zazpívat vysoký tón. A v tomhle videu to nahradili, bečením ovce, což je opravdu divný zvuk. To nahrazení Taylor ovcí, je na tom videu to nejvtipnější. Takže asi tyhle dvě.JJ: Víš kdo je GloZell?
SR: Kdo je to?

JJ: Říká ti něco „The cinnamon challenge“? (Podle Wiki se jedná o soutěž v jedení. V časovém limitu 60vteřin musíte sníst lžičku mleté skořice, aniž byste cokoliv pili. Natočit to a video nahrát na internet.)
SR: To jsem nikdy nezkoušela! Je v tom dobrá?

JJ: Je úžasná.
SR: Ráda se u podobného videa zasměju. Těm jejich reakcím.Max Irons - JustJared.com Exclusive Interview

JJ: Oblíbená vzpomínka na okamžiky mimo natáčení?

MI: Asi pěší turistika v Novém Mexiku. Rád se projdu. Na place je to někdy šílené, se všemi lidmi okolo. Takže pokaždé, když byla volná chvíle, vypadl jsem ven.

JJ: Vzal sis během/po natáčení nějakou rekvizitu?
MI: Žádnou jsem si nevzal. Mít na hraní zbraně byla celkem zábava. Nic jsem ale nevzal, neměl jsem zrovna velké množství rekvizit.

JJ: Dalo by se s nimi střílet?
MI: Byly na slepé náboje, kdybyste po nich náhodou toužili.

JJ: Popiš Diane Kruger jedním slovem.
MI: Omračující. Vlastně mám lepší slovo. FASCINUJÍCÍ.

JJ: Saoirse Ronan?
MI: Velmi talentovaná. Dvě slova, já vím. (smích)

JJ: Jake Abel?
MI: Přátelský.

JJ: Prováděli jste s Jakem nějaké žertíky?
MI: On je děsivý. Miluje vyvádět ostatní vtípky. Nejradši na vás něco vyslepičí na twitteru. Na mně práskl, že se bojím hmyzu. Další den jsme měli autogramiádu a spousta lidí po mně házela hmyz vyrobený z gumy a někteří i živý.

JJ: Poslední film, který jsi viděl?
MI: Pí a jeho život. Miluju ho. Myslím, že je úžasný.

JJ: Poslední stažená písnička?
MI: Nové album od WOODKID. Je super. Francouzský chlápek, co režíroval klip Katy Perry a napsal slova pro Rihanninu písničku. Rozhodl se dělat vlastní muziku a je ku...sky dobrej.

přidávám hudební video abyste věděli, koho že to Max doporučuje


JJ: Řekni nám něco o své další práci, pro televizi.
MI: Jmenuje se to „The White Queen“ a tématem je Válka růží. Děj se odehrává v 15. století v celkem násilném a politicky nestabilním období dějin. Moje postava je král Edward IV. - trochu sukničkář, ale celkem inteligentní člověk. Seriál sleduje osud krále a jeho manželky v průběhu jejich posledních dvaceti let.

v těchto dnech byl zveřejněn první nástřel toho jak bude Max v serálu vypadat


JJ: Oblíbený moment v natáčení série, který nebude na obrazovkách?
MI: Nabídli mi koně, na kterém jsem jezdil.

>JJ: A vzal sis ho?
MI: Ne. Bylo by to nerozumné, mít ho v Londýně. Kam bych ho dal? Musel by chudák celou dobu být někde ve stáji. Bylo to ale milé, protože jsem byl jediný, komu to nabídli.

JJ: Co dělá Tarquin Wong? (tuhle otázku nám poradil Jake)
MI: Tarquin Wong! Kdes o něm slyšel (směje se)? Byli jsme spolužáci, když nám bylo 13. Byl to gymnasta a šampion v potápění. Porazil jsem ho v taneční soutěži kombinací swingu a break-dance na hudbu z Pomády. V té době to bylo úžasné, když se ale ohlédnu zpět, cítím se nepříjemně.

JJ: Můžeme vidět tvůj break-dance?
MI: Ne. (směje se) Tehdy jsem byl mnohem ohebnější. Teď jsem o dost vyšší a mohutnější.Jake Abel - JustJared.com Exclusive Interview

JJ: Oblíbený moment mimo kameru během natáčení?

JA: Vylezli jsme na Shiprock (Nové Mexico) – což byl exteriér pro naši jeskyni. Na vrcholu byl 360° rozhled do okolí. Přímo ohromující. Foukal vítr a bylo to až neuvěřitelně nádherné.

JJ: Oblíbená rekvizita z natáčení?
JA: Vlastně jsem si něco vzal, něco z Ianova pokoje. Měl opravdu dobrou sbírku knih. Byla tam kniha od Rudyarda Kiplinga s několika krátkými povídkami. Byla ohmataná a opravdu stará. Myslím, že to byl výtisk někdy ze sedmdesátých let. Jsem jeho velký fanoušek, dokonce mám tetování se slovy jeho básně „If“, takže jsem si tu knihu na konci natáčení vzal.

JJ: Co nejvíc oceňuješ na svém kolegovi Maxu Ironsovi?
JA: Max se vlastně stal jedním z mých nejlepších přátel. Opravdu mu věřím. Poskytovali jsme spolu spoustu rozhovorů, když jeden z nás začal váhat, druhý ho doplnil. Takže oceňuju tu pohodu, kterou mi to dává (směje se).

JJ: A na Saoirse Ronan?
JA: Je úžasná. Bylo potěšení s ní pracovat. Je talentovaná a okouzlující takovým až odzbrojujícím způsobem, jak před kamerou, tak mimo ni. Když je kolem, děje se spousta legrace.

JJ: Popiš svoje herecké kolegy/ně jedním slovem. Jako první – Max.
JA: Srandista.

JJ: Saoirse?
JA: Diblík.

JJ: Diane Kruger?
JA: Drsňačka.

JJ: Slyšeli jsme, že hraješ na kytaru. Jaká je tvoje oblíbená píseň?
JA: Asi “Save Tonight” od Eagle-Eye Cherry. To bude ta pravá (směje se).JJ: Taky jsme slyšeli, že sis rád střílel z Maxe. Který z žertíků byl nejlepší?
JA: Max udělal opravdu velkou chybu, když mi řekl o své fóbii z hmyzu. Jednou mi zabušil na dveře přívěsu, že v tom jeho něco „poletuje“ jestli ho toho můžu zbavit - byla to můra. Pak jsem tweetnul, jestli by lidi mohli přinést nějaké umělé brouky na podpisovou akci v „The Grove“. Když se nedíval, položil jsem mu jednoho na rameno. Po chvíli se pohnul a ten „brouk“ mu spadl do klína. A on „Aaaa“!

JJ: Máš nějakou nepředvídatelnou otázku na Maxe?
JA: Zeptejte se ho co dělá/jak se má Tarique Wong! Aby vám o něm vyprávěl. On už bude vědět o čem je řeč. (směje se)

JJ: Poslední film, který jsi viděl?
JA: Myslím, že to byl „The Place Beyond the Pines“ s Ryanem Goslingem.

JJ: Sleduješ spíš TV nebo filmy?
JA: Spíš filmy. Když už zapnu televizi, mám tendenci koukat na sitcomy typu „Parks and Recreation“.

JJ: Poslední stažená písnička?
JA: Album Langhornea Slima, což je chlapík z Pensylvánie. Koupil jsem si ho a taky Alt-J, což je anglická kapela. To jsou poslední dvě alba, která jsem si pořídil.1 Comments
Refresh | Home |
Rozhovory , Photoshoot , Překlad  |Author: Panthea
by Carly @ 22 Apr 2013 08:20 pm
Ahoj, na jednom webu jsem našla FILM HOSTITEL S TITULKY. můžeš ho stáhnout zde:
http://hannah-montana-twilight.cz/?mn_post=8115

FILM HOSTITEL JE NATOČEN PODLE KNIHY, KTEROU NAPSALA STEJNÁ AUTORKA, JAKO KNIHY STMÍVÁNÍ
Name:
E-mail: (optional)
Napište mel:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews

UPOZORNĚNÍ

Není dovoleno si z našich stránek bez dovolení vypůjčovat celé články! Uvědomte si, prosím, že tým těchto stránek tráví nad překlady hodiny svého volného času. Je opravdu únavné sledovat, jak si lidé jen tak berou cizí práci. Pokud si neumíte svou stránku naplnit svými vlastními informacemi a překlady, učinit ji tak zajímavou a musíte vykrádat práci ostatních, možná byste se měli nad vlastnictvím stránek ještě jednou zamyslet. Web The Host tu není od toho, aby poskytoval ostatním stránkám a blogům zdarma obsah na jejich stránky.

DISCLAIMER & CREDITS

We are NOT connected to Stephenie Meyer in any way. This site was made by fans, so don´t steal, direct link or whatever, please. Main sources of information on this site isSTEPHENIE MEYER. If you see anything that belongs to you and it's not credit, email us and we'll credit or remove asap. Everything in here is for entertainment purposes only. Please contact us before taking any legal actions. No copyright infringement intended.

KEY WORDS

Hostitel kniha, Hostitel film, Hostitel kniha Stephenie Meyerové, Hostitel (2013), Hostitel Stephenie Meyerové, Hostitel režie Andrew Niccol